İletişime Geçin
Demircikara Mah. 1429 Sok. No:21/7 Muratpaşa Antalya
Dezenfeksiyon Hizmeti
Dezenfeksiyon, herhangi bir yüzeyde bulunan hastalık yapıcı mikropların yok edilmesi işlemidir. Dezenfeksiyonun amacı mikropsuz ve hijyenik ortam yaratmaktır.

Gıda ve sağlık sektöründe HACCP ve GMP’ ye göre hijyenin önemi vurgulanmaktadır. Sağlıklı ve güvenilir gıda üretebilmek için hijyen kurallarına uyulmalı, mikropların yayılması ve bulaşmasını önlemek için tedbirler alınmalıdır. Bu tedbirlerin başında dezenfektan kullanımı, ayak havuzları ve hijyenik paspasların üretim alanına yerleştirilmesi gelmektedir. Gıda sektörü başta olmak üzere, tekstil, kimya, ambalaj, turizm sektörleri, bankalar, restoranlar, tarım ve hayvancılık, entegre işletmelerde firmaların hijyenik çalışma ortamının yaratılması için uzman ve deneyimli kadromuzla dezenfeksiyon işlemi yapmaktayız.

Gıda fabrikalarında, kesimhanelerde, otel ve hastanelerde hijyenik çalışma ortamının yaratılması için, zemin, alet ekipman dezenfeksiyonunda kullanılmak üzere Genel Dezenfektan, el dezenfeksiyonu için El Dezenfektanı veya Dezenfektan İçeren Sıvı Sabunlar ile ortam dezenfeksiyonu için özel bir dezenfektan temin etmekteyiz. Bunun yanında bone, galoş, sabunluk gibi gerekli hijyenik ürün satışımız da mevcuttur.

Aras İlaçlama ve Çevre Sağlık Hizmetleri

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.