Hakkımızda

1956 yılında İzmir Konak’ ta faaliyete geçmiş olan firmamız, 2012 yılında Antalya merkezli faaliyet gösterme kararı alarak adını “Aras İlaçlama ve Çevre Sağlık Hizmetleri” olarak güncellemiştir. Aras İlaçlama; kuruluşundan günümüze kadar geçen süre zarfında çevresel mühendislik konularında uzmanlaşmıştır.

Firmamız,

– Haşere ilaçlama

– Entegre zararlı mücadelesi (pest control)

– Dezenfeksiyon hizmeti

– Eğitim hizmetleri

gibi konularda hedeflerine doğru devam etmektedir. Konusunda uzman Ziraat mühendisleri ve Biyokimya Mühendisleri yönetimi altındaki uzman kadromuz ile mutlak kalitedeki ürün ve hizmeti siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine 60 yılı aşkın süredir sunan firmamız Aras İlaçlama, sürat ile büyüyerek sektöründe adı en çok anılan firmalardan birisi haline dönüşmüştür.

Misyonumuz;

Oldukça geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmet ve ürünlerimizi teknik ve ticari uzmanlığımız ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize insan sağlığı ve çevre bilinci çerçevesinde en uzun vadede sunabilmektir.

Sunduğumuz tüm hizmet ve ürünlerin siz müşterilerimizin yaşam, üretim ve toplam kalite süreçlerinize en yüksek katma değeri sürekli ekleyebilmesi için hiç durmaksızın kendimizi en modern kurumsal, teknik ve ticari alt yapı ile yenileyerek çalışıyoruz.

Hedefimiz;

Aras İlaçlama olarak kuruluşumuzdan günümüze kadar geçen 1956 yılından gelen köklü şirket geleneğimiz ve kazanmış olduğumuz toplam tecrübe ve birikimimizi

– ilkelerimizden asla ödün vermeden,

– ilk günkü enerji ve özverimiz ile sizlere sunup,

– kurumsal kimliğimiz ile hatırladığınız çözüm ortağınız olarak uzun yıllar yanınızda olmayı,

kendimize en yüksek hedef olarak belirliyoruz.

İlkelerimiz;

Bu hedefe doğru yürürken

– Çevre ve insan sağlığını en önemli değer olarak nitelendirmeyi

– Ulusal anlamda sahibi olduğumuz tüm değer ve varlıkları korumayı

– Siz değerli müşterilerimizin taleplerine, kalite ve çözüm odaklı yaklaşımlar ile beklentilerin üzerinde cevaplar verebilmeyi

Kendimize vazgeçilmez ilkeler olarak belirliyoruz.

Aras İlaçlama ve Çevre Sağlık Hizmetleri

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.