Neden Biz?

Türkiye’nin ilk haşere ve kemirgen ilaçlama şirketini kuran “Yük. Ziraat Mühendisi M. Haluk Güleryüz‘ün” sorumlu müdürlük görevini üstlendiği Aras İlaçlama ve Çevre Sağlığı Hizmetleri Sadece T.C. Sağlık Bakanlığı standartlarını değil; aynı zamanda Dünya normlarındaki uygulamalarıyla kendini geliştirmektedir. Aras İlaçlama ve Çevre Sağılığı Hizmetleri yönetim kadrosundaki yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimi, uygulama ve operasyon kadrosundaki genç ve dinamik personellerimizle birleştirip, sizlere kesin sonuç ve profesyonel hizmet sunar.

1. Başta müdürümüz, idari ekibimiz, ekip sorumlularımız T.C Sağlık Bakanlığının eğitim amaçlı açtığı kurslara katılmaktadır. Aynı zamanda Dünya çapında W.H.O, WWF, F.A.O gibi organizasyonlarda ülkemizi temsil etmektedirler.

2. Tüm kadromuz düzenli olarak 3 ayda bir Sağlık kontrolüne girmektedir. Kadromuz astım gibi kronik solunum yolu rahatsızlıkları, alerjik rahatsızlıklar, cilt hastalıkları ve nörolojik rahatsızlıklarla ilgili detaylı sağlık kurulu raporu almaktadır. Yılda bir defa ise kan tahlili yapılarak cholinesteras enzim seviyesi ölçümü yapılmaktadır.

3. Uygulama personellerimiz Türkiye genelinde çevre sağlığı, haşere ve kemirgen ile mücadele, ilk yardım, doğal çevrenin korunması, haşerelerin taşıyabilecekleri mikroplar ve uygulama yöntemleriyle ilgili kurslara ve seminerlere katılmaktadırlar. Bütün ekibimiz sertifikalandırılmıştır.

4. Greenpeace ve WWF ile yaptığımız çalışmalarla Dünyamızın doğal yaşam çevresine zarar vermeden, haşere kontrol çözümleri üretmekteyiz.

5. Uygulama esnasında size ilaçlama hizmeti vermenin yanı sıra sorunu tekrar yaşamamamız veya en aza indirmek için gerekli danışmalık hizmeti vermekteyiz.

6. Müşteri memnuniyet programımız ile sizinle memnuniyet anketleri, bilgi alışverişi, sorunlarınızı yanıtlama, müşteri takip ve memnuniyeti çalışmaları yapmaktayız.

7. Denetim politikamızla; bütün ekiplerimizin gerek müşterimizin gerekse kendi performans testlerimiz ile Ekip sorumlularımızın ve Uygulama personellerimizin performansları düzenli olarak takip edilmektedir.

8. Ar-Ge bölümümüz; Dünya çapında yenilenen ve gelişen teknoloji takip ederek, müşterilerimiz için en etkili, insan sağlığına zararı olmayan yöntemleri araştırmaktadır. Türkiye’ye bugüne kadar 13 ilacı T.C. Sağlık Bakanlığına onaylatan firmamız, diğer ilaçlama şirketlerinin de bu ilaçları kullandığını görerek doğru ar-ge politikası izlediğini kanıtlamıştır.

9. İdari heyetimiz; araştırma, teklif, organizasyon, karar alma durumlarında kendi menfaatlerini değil, müşteri menfaatlerini göz önünde bulundurmaktadırlar.

10. Kullandığımız ilaçlar biyosidal onaylı ilaçlardır.

 

Yukarıdaki Maddelerin Doğruluğu ve İspatı Aras İlaçlama ve Çevre Sağlığı Hizmetleri TarafındanOnaylanmaktadır.

ARAS İLAÇLAMA VE ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Aras İlaçlama ve Çevre Sağlık Hizmetleri

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.